درباره ما

اسپورت ست فروشگاه تخصصی پوشاک ورزشی است که با مدیریت آقایان امیر حسین تابنده و محمد محسن شکور و با همراهی کادری مجرب و متخصص در حوزه پوشاک ورزشی در سال 1393 شروع به کار کرده و با 5 سال سابقه کاری پیشرو در فروش اینترنتی پوشاک ورزشی و به زودی لوازم ورزشی می باشد.

حوزه فعالیت اسپورت ست:

فروش و انواع پوشاک اسپورت مردانه و زنانه باشگاهی , فیتنس , ورزشی


اسپورت ست برای مشتریان و همراهان گرامی خود ارزش های زیر را فراهم می کند.

■ ۵ روز گارانتی برگشت و تعویض

■ ارائه توضیحات و امکان مقایسه محصولات

■ بلاگ اسپورت ست که جدید ترین خبر ها برای اولین بار در آن قرار می گیرد.

■ احترام به مشتری و خواسته های او

■کوتاه ترین راه بین شما و تولید کنندگان معتبر کالا

■پایان اتلاف وقت و فشارهای عصبی در ترافیک شهری

■دوری از آلودگی هوای شهر

■بالا بردن آگاهی خریداران قبل از خرید

■انتخاب آنچه واقعا" مورد نیاز است

■پایان بی اعتمادی به فروشنده کالا

■آسودگی خاطر از قیمت ها

■صرفه جویی در هزینه ها

■حمایت همیشگی از مشتری چه قبل و چه بعد از خرید*

■امکان پرداخت الکترونیک

■ارتباط شما با خدمات پس از فروش کلیه کالاها

■تهیه هدیه و ارسال آن برای عزیزان بدون صرف وقت

 

مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه های رفت و آمد و از همه مهمتر کمبود وقت باعث می شوند که امروزه خرید الكترونيكي از طریق وبسایت به يكي از ابزارهاي هر کسب و کاری شود. اسپورت ست در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و می باشد. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت مشتری هم از نظر قیمت کالا و هم از نظر کیفیت مطلوب کالا تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف های مناسبتی و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
همراهان اسپورت ست بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا ...)، می توانید متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.